Jadłospisy

        Poniżej zamieściliśmy naszą ofertę odnośnie samych jadłospisów, jeśli jesteś zainteresowana/y jakąś pozycją z poniższych, wypełnij formularz kontaktowy – znajduje się on na samym dole strony – możesz również zadać nam tam pytania, odpowiemy jak najszybciej! Wszystkie jadłospisy wykonywane są w pełni indywidualnie dla każdej osoby, to Ty wybierasz co chciałbyś/abyś jeść w czasie diety, wszystko na podstawie wywiadu za pomocą specjalnej ankiety.

        W sekcji poniżej możesz znaleźć także przykładowe trzy dniowe jadłospisy do ściągnięcia w pełni za darmo! Jeśli spodoba Ci się jakiś z nich, możesz zamówić u nas jadłospis dopasowany do twoich potrzeb lub na przykład rozpocząć z nami współpracę z jadłospisem (opcja podstawowa+ lub rozszerzona+).

Darmowe 3 dniowe jadłospisy!

        Wypróbuj nasz jadłospis w pełni za darmo! Naciśnij na interesującą Cię opcję aby ją ściągnąć. Poniższe jadłospisy są jedynie przykładowe, w wersji płatnej tworzymy plan żywienia dopasowany indywidualnie pod Ciebie, zamieszczając produkty które lubisz, na podstawie wywiadu, dodatkowo uwzględniamy zamienniki i dodajemy zalecenia pod założone przez Ciebie cele, w darmowej wersji nie ma takiej możliwości.

        W ofercie posiadamy jeszcze inne usługi, zapoznaj się z nimi, może będą pomocne właśnie dla Ciebie! 

Formularz kontaktowy